3…

0

Wczorajszy dzień sponsorowała liczba 1200. Dzisiejszą bohaterką jest liczba 3. W tym momencie wypada mi jedynie pogratulować Departamentowi Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu oraz  urzędnikom Gminy Miasta Toruń za zaangażowanie w rozpropagowanie swojego Programu Wykrywania Zakażeń WZW B i C w Województwie Kujawsko-Pomorskim.
Z informacji jakie do mnie dotarły na wtorkowym spotkaniu edukacyjnym pojawiły się…3 osoby. Jak na prawie 200 tyś. miasto to strasznie mało. Nie ma się co dziwić skoro informacja o spotkaniu pojawiła się dzień wcześniej. Wkurza mnie to bardzo, bo pewnie poszło na to sporo pieniędzy…Kolejna zmarnowana szansa na edukację, na spotkanie chorych. Niestety widać, że cały czas działania części instytucji polegają jedynie na odwaleniu czegoś po najmniejsze linii oporu….departament się pochwali, że coś zrobił, urzędnicy odhaczą wydarzenie, a i może ktoś premię dostanie….

Na osłodę życia proponuję piernika 🙂

zuki-berlin.blogspot.com

AUTOR

Sebastian Gawlik

Rok 2015 to wielki przełom w moim życiu. 18 grudnia otrzymałem ostateczny wynik potwierdzający moje wyleczenie. Wirus niewykrywalny - JESTEM ZDROWY! Po niemal 8 latach zmagań, nieudanej terapii dwulekowej, wreszcie udało się osiągnąć cel i pozbyć wirusa z organizmu. Niech ten blog będzie wsparciem dla wszystkich, którzy dopiero zaczynają walczyć o swoje zdrowie i nadzieją, że pełne wyleczenie HCV jest możliwe.

This Campaign has ended. No more pledges can be made.