Dziękuję!

dziekuje cover 8

Nie wiem od czego zacząć. W głowie pełno myśli, których nie potrafię przelać na klawiaturę. Osoby, które często tu zaglądają wiedzą, że ostatnio nowe posty pojawiają się bardzo rzadko. Natłok pracy i działań, w które się angażowałem sprawiły, że musiałem podjąć kilka trudnych decyzji. Ostatnie kilka lat to łączenie pracy na pełny etat, pracy na scenie, a przede wszystkim blog, Pan Wątroba i cała masa działań związana z HCV i zdrowiem – szkolenia, seminaria, prezentacje, spotkania z pacjentami, mediami itd…
To dziesiątki maili i często długich rozmów telefonicznych. Łączenie tego wszystkiego staje się coraz bardziej niemożliwe, a nie potrafię działać połowicznie :( Długo dojrzewałem do tej decyzji i postanowiłem, że czas wrócić do realizacji swoich planów. Podjąłem decyzję o zawieszeniu działań charytatywnych w 2017 roku. W związku z tym kończę realizację mojego programu „Zoom na zdrowie” w telewizji Tomasza Słodkiego, blog hcvtoniewyrok.com będzie aktualizowany tylko w wyjątkowych sytuacjach oraz rezygnuję z prowadzenia strony Pan Wątroba

15418399_1367436086623812_1499083435962921237_o

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
To jednak nie koniec działań! Cały czas zbieram ankiety. Musimy osiągnąć cel 1500 sztuk i potem zgodnie z obietnicą przekażę je do PZH – Narodowego Instytutu Zdrowia i przygotuję finalne podsumowanie wyników. Cały przyszły rok to dla mnie nauka w ramach projektu „Razem dla zdrowia” prowadzonego przez Fundację My Pacjenci, Naczelną Izbą Lekarską, Naczelną Izbą Pielęgniarek i Położnych oraz Naczelną Izbą Aptekarską. Mam nadzieję, że wiele się nauczę :)

Pamiętajcie, że w ciągu kilku lat na blogu udało się zgromadzić całą masę przydatnych artykułów i wiedzy. Nawet jeśli nie pojawiają się kolejne wpisy zawsze możecie korzystać z wyszukiwarki. Cały czas możecie do mnie pisać, jednak pocztę blogową zamierzam odświeżać raz w tygodniu. W sprawach pilnych proponuję kontaktować się z innymi pacjentami i Włodkiem na grupie: GRUPA WSPARCIA HCV Tam szybko uzyskacie odpowiedź na nurtujące Was pytania.

Mam nadzieję, że moją decyzję przyjmiecie ze zrozumieniem.
Udanego poniedziałku :)

dziękuję

 

 

 

 

 

 

 

AUTOR

Sebastian Gawlik

Rok 2015 to wielki przełom w moim życiu. 18 grudnia otrzymałem ostateczny wynik potwierdzający moje wyleczenie. Wirus niewykrywalny - JESTEM ZDROWY! Po niemal 8 latach zmagań, nieudanej terapii dwulekowej, wreszcie udało się osiągnąć cel i pozbyć wirusa z organizmu. Niech ten blog będzie wsparciem dla wszystkich, którzy dopiero zaczynają walczyć o swoje zdrowie i nadzieją, że pełne wyleczenie HCV jest możliwe.

This Campaign has ended. No more pledges can be made.

  • 0 Backers

    Wypełnij ankietę!