Blog 3.0

21

https://www.sketchport.com/drawing/5018032057352192/keep-calm-because-i-m-back

Wracam! Wracam! Wracam! Nie wiem od czego zacząć 🙂 Czy od zmian na blogu, czy w moim życiu. Może zacznę od tego, że od listopada postanowiłem całkowicie zrezygnować z korporacji i przeniosłem się na stałe do Fundacji Urszuli Jaworskiej, dzięki której zresztą blog wygląda tak ładnie 🙂 W związku z tym, że nie jestem przywalony już targetami i innymi bzdetami ważnymi tylko dla korpo znowu mam czas na częstsze pielęgnowanie bloga.

To niesłychane, że mimo braku aktualizacji nadal pojawiały się maile i liczne grono odwiedzających! Co na nowy początek? Przede wszystkim postanowiłem zakończyć ankietę. Przy obecnych metodach leczenia, oczekiwaniu na terapię itd. wiele pytań nie miało już racji bytu. Oczywiście zgodnie z obietnicą wyniki zostaną przekazane tam, gdzie trzeba 🙂 W menu znajdziecie nową zakładkę Biblioteka ,w której znajdziecie ciekawe publikacje o HCV.  W wydarzeniach zostawiłem tylko darmowe badania, które niebawem zaktualizuję.

Co z moim zdrowiem? Jest idealnie 🙂 Oby nie zapeszyć! Czy pisałem Wam, że w międzyczasie poddałem się laserowej korekcji wzroku? Z niemal -6 i dużego astygmatyzmu została jedynie jakaś wada resztkowa, która zupełnie mi nie przeszkadza. Ćwiczę 3 razy w tygodniu i nie mogę się doczekać na wiosnę, żeby wreszcie rozpocząć sezon biegowy. Zmiana miejsca pracy to nowa energia, ale przede wszystkim robię to co lubię i daje mi to niesamowitą radość. Co u Was? Jak terapie? Jak życie po leczeniu?

AUTOR

Sebastian Gawlik

Rok 2015 to wielki przełom w moim życiu. 18 grudnia otrzymałem ostateczny wynik potwierdzający moje wyleczenie. Wirus niewykrywalny - JESTEM ZDROWY! Po niemal 8 latach zmagań, nieudanej terapii dwulekowej, wreszcie udało się osiągnąć cel i pozbyć wirusa z organizmu. Niech ten blog będzie wsparciem dla wszystkich, którzy dopiero zaczynają walczyć o swoje zdrowie i nadzieją, że pełne wyleczenie HCV jest możliwe.

This Campaign has ended. No more pledges can be made.