O HCV na portalu medmiasto.pl

5

Co u Was? Jak radzicie sobie z upałami? Przyznam szczerze, że osobiście jestem już zmęczony pogodą, tym bardziej, że w naszym biurze nie ma klimatyzacji. W domu gorąco, w pracy gorąco, na zewnątrz…lepiej nie mówić 🙂 Uwielbiam słońce i lato, ale to co się ostatnio dzieje przerasta nawet moją miłość do ciepła. Zachęcam do przeczytania mojego artykułu o HCV, który pojawił się na portalu medmiasto.pl
Cały czas musimy niestety prostować artykuły, które pojawiają się w różnych serwisach. Ilość powielanych mitów czasami powala, więc cały czas hasło: EDUKUJCIE SWOJE OTOCZENIE jest aktualne!

👉Niemal 80% społeczeństwa było w sytuacji, w której mogło dojść do zakażenia HCV. Z zakażeniem tym możemy żyć wiele lat, nie zdając sobie z tego sprawy.
📌Szacuje się, że w Polsce z przewlekłym WZW C żyje około 165 tys., z czego 120 tys. pozostaje nierozpoznanych.
https://medmiasto.pl/hcv-to-nie-wyrok

 

___________________________________
#hcv #wzw #WZWC #zakażenia #wirus #zapaleniewątroby #wątroba#rakwątroby
#gabinetdentystyczny #medycynaestetyczna #tatoo #tatuaż#tatuaże #antyhcv
#badaniaprofilaktyczne #zdrowiepubliczne#fundacjaurszulijaworskiej #stophcv #hcvtoniewyrok

 

 

AUTOR

Sebastian Gawlik

Rok 2015 to wielki przełom w moim życiu. 18 grudnia otrzymałem ostateczny wynik potwierdzający moje wyleczenie. Wirus niewykrywalny - JESTEM ZDROWY! Po niemal 8 latach zmagań, nieudanej terapii dwulekowej, wreszcie udało się osiągnąć cel i pozbyć wirusa z organizmu. Niech ten blog będzie wsparciem dla wszystkich, którzy dopiero zaczynają walczyć o swoje zdrowie i nadzieją, że pełne wyleczenie HCV jest możliwe.

This Campaign has ended. No more pledges can be made.