Masz tatuaż? Zrób test na HCV!

8

Co powiecie na wytatuowanego Pana Wątrobę? 🙂 Lubicie tatuaże? Osobiście żadnego nie mam, ale obserwuje sporo salonów na Instagramie i czasami nie mogę się nadziwić jak piękne obrazy można tworzyć na skórze. Wakacje i upały sprawiają, że odkrywamy coraz więcej i faktycznie widać, że moda na tatuaże ma się bardzo dobrze.

A może właśnie planujesz zrobić sobie jakiś? Jeśli tak, pamiętaj, że przy każdym przerwaniu ciągłości skóry istnieje ryzyko zakażenia wirusem HCV. Sprawdź dobrze miejsce, w którym planujesz wykonać zabieg. Jeśli  jesteś już właścicielem artystycznych dzieł na swoim ciele, wykonaj BEZPŁATNIE test na obecność wirusa HCV w jednym z punktów pobrań ALAB laboratoria. Przezorności nigdy za wiele! Więcej o akcji darmowych testów w zakładce Wydarzenia

 

 

AUTOR

Sebastian Gawlik

Rok 2015 to wielki przełom w moim życiu. 18 grudnia otrzymałem ostateczny wynik potwierdzający moje wyleczenie. Wirus niewykrywalny - JESTEM ZDROWY! Po niemal 8 latach zmagań, nieudanej terapii dwulekowej, wreszcie udało się osiągnąć cel i pozbyć wirusa z organizmu. Niech ten blog będzie wsparciem dla wszystkich, którzy dopiero zaczynają walczyć o swoje zdrowie i nadzieją, że pełne wyleczenie HCV jest możliwe.

This Campaign has ended. No more pledges can be made.