Blogdziekuje cover
5

Dziękuję!

Nie wiem od czego zacząć. W głowie pełno myśli, których nie potrafię przelać na klawiaturę. Osoby, które często tu zaglądają wiedzą, że ostatnio nowe posty pojawiają się bardzo rzadko. Natłok pracy i działań, w które się angażowałem sprawiły, że musiałem podjąć kilka trudnych decyzji. Ostatnie kilka lat to łączenie pracy na pełny etat, pracy na scenie, a przede wszystkim blog, Pan Wątroba i cała masa działań związana z HCV i zdrowiem – szkolenia, seminaria, prezentacje, spotkania z pacjentami, mediami itd…
To dziesiątki maili i często długich rozmów telefonicznych. Łączenie tego wszystkiego staje się coraz bardziej niemożliwe, a nie potrafię działać połowicznie :( Długo dojrzewałem do tej decyzji i postanowiłem, że czas wrócić do realizacji swoich planów. Podjąłem decyzję o zawieszeniu działań charytatywnych w 2017 roku. W związku z tym kończę realizację mojego programu „Zoom na zdrowie” w telewizji Tomasza Słodkiego, blog hcvtoniewyrok.com będzie aktualizowany tylko w wyjątkowych sytuacjach oraz rezygnuję z prowadzenia strony Pan Wątroba

15418399_1367436086623812_1499083435962921237_o

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
To jednak nie koniec działań! Cały czas zbieram ankiety. Musimy osiągnąć cel 1500 sztuk i potem zgodnie z obietnicą przekażę je do PZH – Narodowego Instytutu Zdrowia i przygotuję finalne podsumowanie wyników. Cały przyszły rok to dla mnie nauka w ramach projektu „Razem dla zdrowia” prowadzonego przez Fundację My Pacjenci, Naczelną Izbą Lekarską, Naczelną Izbą Pielęgniarek i Położnych oraz Naczelną Izbą Aptekarską. Mam nadzieję, że wiele się nauczę :)

Pamiętajcie, że w ciągu kilku lat na blogu udało się zgromadzić całą masę przydatnych artykułów i wiedzy. Nawet jeśli nie pojawiają się kolejne wpisy zawsze możecie korzystać z wyszukiwarki. Cały czas możecie do mnie pisać, jednak pocztę blogową zamierzam odświeżać raz w tygodniu. W sprawach pilnych proponuję kontaktować się z innymi pacjentami i Włodkiem na grupie: GRUPA WSPARCIA HCV Tam szybko uzyskacie odpowiedź na nurtujące Was pytania.

Mam nadzieję, że moją decyzję przyjmiecie ze zrozumieniem.
Udanego poniedziałku :)

dziękuję

 

 

 

 

 

 

 


pamietaszczasycover
14

Pamiętasz te czasy?

Halo! Halo! Co u Was? U mnie jak zawsze cała masa spraw i pracy i chyba się starzeję…bo czasami nie ogarniam…:) Wpadłem napisać o nowej kampanii, która ruszyła dosłownie wczoraj.

Jej głównym celem jest zachęcenie Polaków do wykonywania badań diagnostycznych na obecność HCV – wirusa, który wywołuje zapalenie wątroby typu C. W ramach akcji w wybranych punktach diagnostycznych w całej Polsce można wykonać bezpłatnie testy wykrywające przeciwciała anty-HCV. Kampania „Pamiętasz te czasy?” skierowana jest w szczególności do osób, które w przeszłości były poddawane zabiegom medycznym. „85% zakażeń HCV w Polsce występuje u osób leczonych w placówkach ochrony zdrowia, które przechodziły zabiegi medyczne lub przetoczenia krwi”– podkreśla ekspert kampanii, prof. dr hab. n med. Anna Piekarska, Ordynator Oddziału Chorób Zakaźnych, Tropikalnych i Pasożytniczych dla Dorosłych w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi.

Na stronie www.pamietaszteczasy.pl znajdziecie listę punktów, w których można wykonać bezpłatne badania. Badać się można do 15 grudnia, więc jak najszybciej przekażcie informacje dalej.

pamietaszczasy2

 

Możecie również wysłać do znajomych e-kartkę z zaproszeniem na darmowe badania! Super sprawa :)

pamietaszczasy3

Kampania „Pamiętasz te czasy?” jest organizowana w partnerskiej współpracy Fundacji „Gwiazda Nadziei”, ogólnopolskiej organizacji pozarządowej, działającej na rzecz pomocy osobom z chorobami wątroby, oraz firmy AbbVie. Akcja uzyskała Honorowy Patronat Koalicji Hepatologicznej, Polskiej Grupy Ekspertów HCV, Polskiego Towarzystwa Hepatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych.

pamietaszczasy4

 

 

 

 

 

 

 

 

źródło: www.pamietaszteczasy.pl oraz materiały organizatora


darmowe badania
7

Darmowe testy w Warszawie

HCV_back-copyDzięki Fundacja Edukacji Społecznej w Warszawie można za darmo zrobić testy anty-HCV.

ŚRÓDMIEŚCIE:
Al. Jana Pawła II 45A, I piętro w pawilonach (nad Ziko Apteką) w Diagnostyce (punkt czynny od poniedziałku do piątku w godzinach: 16:00 – 20:00)

URSYNÓW:
Nugat 3 przy Centrum Medycyny Zapobiegawczej i Rehabilitacji
(punkt czynny od poniedziałku do piątku w godzinach: 16:00 – 20:00
oraz środy, piątki i soboty w godzinach: 10:00 – 14:00)

W punktach pracują również osoby, które w przypadku dodatniego testu udzielają szczegółowych informacji o chorobie oraz dalszej diagnostyce

 

Udanego długiego weekendu :)

 

 

This Campaign has ended. No more pledges can be made.

  • 0 Backers

    Wypełnij ankietę!