Czy wiesz, że ?

ZOBACZ INNE FILMY
 • czywieszcover
 • filmmaly
 • filmmaly2

AUTOR

Sebastian Gawlik

Rok 2015 to wielki przełom w moim życiu. 18 grudnia otrzymałem ostateczny wynik potwierdzający moje wyleczenie. Wirus niewykrywalny - JESTEM ZDROWY! Po niemal 8 latach zmagań, nieudanej terapii dwulekowej, wreszcie udało się osiągnąć cel i pozbyć wirusa z organizmu. Niech ten blog będzie wsparciem dla wszystkich, którzy dopiero zaczynają walczyć o swoje zdrowie i nadzieją, że pełne wyleczenie HCV jest możliwe.

 • grazia

  Dopiero dowiedzialam sie ze mam hcv typu c zwluknienie watroby a resta jest ok.Proponuja mi intrferon i jeszcze rybi-cos tam ,jestem w totalnym szoku bo na badania trzeba sie wstawiac co 2 co 4 i co 6 tygodni.Jak ja wyjezdzam to wracam po 8 tygodniach a brak mozliwosci wykonania badan ,Boje sie ale,chyba sie nie zdecyduje bo jezeli pojdzie cos nie tak na wyjezdzie to co ja w tedy zrobie ,,Pomozcie mi co mam robic.Zalamana

  • Grazia rozumiem, że w trakcie terapii nie byłabyś cały czas na miejscu, a poza krajem? To faktycznie komplikuje sytuację z kilku powodów:
   – stawianie się na badania jest obowiązkowe i nie ma możliwości przesuwania zbytnio terminów, ponieważ w różnych etapach leczenia bada się mi.n wiremię od czego zależy czy terapia będzie kontynuowana, czy nie
   – wątpię, że dostaniesz zapas leków na więcej niż miesiąc. Ja w Warszawie leki dostawałem co 2 tyg. góra miesiąc. Interferon wymaga niskiej temperatury. Ja dostałem specjalny plecak termoaktywny, którym transportowałem lek ze szpitala do lodówki w domu. Można takie kupić w sklepach.
   – decydując się na tą terapię musisz się liczyć z możliwością wystąpienia szeregu skutków ubocznych, które mogą wymagać stawiania się w ośrodku co tydzień. W cale nie musi tak być, ale mnie akurat spotkało. Miałem tak słabe wyniki po interferonie, że musiałem mieć badania co tydzień i co tydzień była ustalana dawka interferonu.

   W razie pytań śmiało pisz.
   Pozdrawiam,
   Sebastian

This Campaign has ended. No more pledges can be made.

 • 0 Backers

  Wypełnij ankietę!