Radio Plus o HCV / Legalon Sil – aktualizacja

0

Dziś między godziną 16 -18 powinna pojawić się audycja o HCV, którą nagrywaliśmy razem z Panią dr Grażyną Cholewińską. Namawiamy w niej do darmowych badań w ramach kampanii www.wzwc.pl które właśnie dostępne są dla mieszkańców Warszawy i okolic.

Wracając do wczorajszego wpisu na temat leku Legalon Sil chcę poinformować, że nie był to post sponsorowany.

Leczenie tym lekiem odbywa się w sposób komercyjny natomiast po zapoznaniu się z pełną monografią leku, oraz wynikami badań uznałem, że jeśli kogoś stać na taki wydatek powinien wiedzieć o takiej możliwości leczenia. Otrzymałem informację, że prócz Poznania również ośrodek w Środzie Wielkopolskiej proponuje pacjentom zakup tego leku – „MEDICUS-BONUS” 605-470-475

Więcej informacji o
leczeniu tym preparatem (Legalon-SIL , sylibininą) można uzyskać
kontaktując się z Panią Doktor Iwoną Bereszyńską z Poznania: drbereszynska@prometeusze.pl lub z Prezesem Stowarzyszenia „Prometeusze” Jarosławem Chojnackim: prezes@prometeusze.pl, tel. 602 172 907.A może Legalon w tabletkach?

Lek ten można znaleźć w naszych aptekach w postaci tabletek natomiast dawka dobowa Legalonu SIL wynosi średnio 1400 mg czystej sylibininy, natomiast w jednej kapsułce Legalonu w kapsułkach zawierającej 140 mg sylimaryny, jest ok. 60 mg sylibininy, czyli dawka równoważna odpowiadałaby 24 kapsułkom Legalonu dziennie.

Okazuje się, że podanie nawet takiej ilości kapsułek doustnie Legalonu dziennie nie jest skuteczne w leczeniu
HCV. Postać doustna nie wykazuje działania przeciwwirusowego, najprawdopodobniej ze względu na to, że
podanie dożylne leku omija przewód pokarmowy i osiągane stężenia leku we krwi są dużo wyższe niż w
przypadku leku przyjmowanego doustnie.

AUTOR

Sebastian Gawlik

Rok 2015 to wielki przełom w moim życiu. 18 grudnia otrzymałem ostateczny wynik potwierdzający moje wyleczenie. Wirus niewykrywalny - JESTEM ZDROWY! Po niemal 8 latach zmagań, nieudanej terapii dwulekowej, wreszcie udało się osiągnąć cel i pozbyć wirusa z organizmu. Niech ten blog będzie wsparciem dla wszystkich, którzy dopiero zaczynają walczyć o swoje zdrowie i nadzieją, że pełne wyleczenie HCV jest możliwe.

This Campaign has ended. No more pledges can be made.