Nowa rzeczywistość! :)

4

 

log1
Kochani! Już jest! Nowa wersja bloga!

Nawet nie wiecie jak się cieszę 🙂 Mam nadzieję, że podoba Wam się nowa szata graficzna.
Dzięki zmianom komentowanie postów będzie od teraz o wiele łatwiejsze, a osoby pragnące zachować anonimowość również nie będą miały problemu z pozostawianiem komentarzy.

 

Nowa strona, to również kilka nowości 🙂 Niebawem pojawi się newsletter (zachęcam do zapisywania się już dzisiaj) i informacje o spotkaniach dla pacjentów.
W zakładce „Darmowe Badania” znajdziecie aktualne punkty oferujące bezpłatne testy anty-HCV! Liczę na Waszą współpracę. Jeżeli posiadacie informacje o badaniach w Waszej okolicy proszę o kontakt ze mną. Jeżeli chcecie podzielić się swoją historią, doświadczeniami, opiniami na łamach bloga (również anonimowo) zapraszam do kontaktu mailowego.
Nowa strona nie powstałaby gdyby nie wsparcie FUNDACJI URSZULI JAWORSKIEJ! Z tego miejsca chciałbym serdecznie podziękować za zaufanie i wsparcie. Dziękuję Urszuli Jaworskiej za dobre rady  i naukę, Dominikowi Wysockiemu i całej ekipie NETIVO za cierpliwość, profesjonalizm i ciężką pracę nad nowym wyglądem bloga.

PS. Dziś mija 1 tydzień mojej terapii 🙂

Pozostały czas do końca leczenia: 11 tygodni
Na chwilę obecną nie odczuwam żadnych skutków ubocznych, a jedynym problemem jest konieczność dopasowania spożywania posiłków do czasu przyjmowania leków.

 

AUTOR

Sebastian Gawlik

Rok 2015 to wielki przełom w moim życiu. 18 grudnia otrzymałem ostateczny wynik potwierdzający moje wyleczenie. Wirus niewykrywalny - JESTEM ZDROWY! Po niemal 8 latach zmagań, nieudanej terapii dwulekowej, wreszcie udało się osiągnąć cel i pozbyć wirusa z organizmu. Niech ten blog będzie wsparciem dla wszystkich, którzy dopiero zaczynają walczyć o swoje zdrowie i nadzieją, że pełne wyleczenie HCV jest możliwe.

This Campaign has ended. No more pledges can be made.