Poszukiwany/Poszukiwana – AKTUALIZACJA

5

tvn_pl

AKTUALIZACJA: Materiał pojawi się najprawdopodobniej w ciągu kilku dni w Faktach i dotyczyć będzie nowych terapii. Poszukuję osoby chętnej, która nawet jutro będzie mogła przed kamerą opowiedzieć o swoim wyleczeniu terapią bezinterferonową.

Ostatnio nie zawiedliście i w bardzo szybkim czasie udało się znaleźć osobę, która opowiedziała o swoim leczeniu przed kamerami TV. Przed nami kolejne wyzwanie! W najbliższą sobotę w telewizji TVN pojawić się ma materiał o leczeniu HCV. W związku z tym poszukiwany jest pacjent/pacjentka z Warszawy (lub okolic) po udanym leczeniu. Osoby zainteresowane nagraniem proszone są o wysłanie wiadomości na mój adres mailowy: hcvtoniewyrok@gmail.com

AUTOR

Sebastian Gawlik

Rok 2015 to wielki przełom w moim życiu. 18 grudnia otrzymałem ostateczny wynik potwierdzający moje wyleczenie. Wirus niewykrywalny - JESTEM ZDROWY! Po niemal 8 latach zmagań, nieudanej terapii dwulekowej, wreszcie udało się osiągnąć cel i pozbyć wirusa z organizmu. Niech ten blog będzie wsparciem dla wszystkich, którzy dopiero zaczynają walczyć o swoje zdrowie i nadzieją, że pełne wyleczenie HCV jest możliwe.

This Campaign has ended. No more pledges can be made.