Spotkanie z z prof. dr hab. n. med. Robertem Flisiakiem!

5

Drodzy! nie zawsze mam czas, żeby informować Was o aktualnych wydarzeniach w obszarze HCV. Zachęcam do śledzenia profilu Pana Wątroby na Facebooku i Instagramie. Tam cały czas publikuję najnowsze doniesienia oraz prowadzę spotkania z cyklu „Rozmowy z Panem Wątrobą”. Jeśli nie mogliście uczestniczyć we wczorajszym spotkaniu z z prof. dr hab. n. med. Robertem Flisiakiem zachęcam do oglądania zapisu video! Spotkania odbywają się w każdy czwarty czwartek miesiąca o godz. 18:00 na facebooku i Youtube Pana Wątroby.

VIDEO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#czasnasgoni #czasnasgoni2030 #zakażenia #chorobyzakaźne #wzw #wzwc #hcv #hcvtoniewyrok #wątroba #panwątroba #rakwątroby #rozmowyzpanemwątrobą #robertflisiak #epidemiolog #pacjent #leczenie #zdrowiepubliczne

AUTOR

Sebastian Gawlik

Rok 2015 to wielki przełom w moim życiu. 18 grudnia otrzymałem ostateczny wynik potwierdzający moje wyleczenie. Wirus niewykrywalny - JESTEM ZDROWY! Po niemal 8 latach zmagań, nieudanej terapii dwulekowej, wreszcie udało się osiągnąć cel i pozbyć wirusa z organizmu. Niech ten blog będzie wsparciem dla wszystkich, którzy dopiero zaczynają walczyć o swoje zdrowie i nadzieją, że pełne wyleczenie HCV jest możliwe.

This Campaign has ended. No more pledges can be made.