Raport NIK o zakażeniach szpitalnych

8

Oj nie jest dobrze! Pojawił się właśnie raport NIK, który niestety nie napawa optymizmem. Co gorsza podane wyniki mogą być zaniżone…strach się bać!

Brudne ręce personelu medycznego, skażone otoczenie chorego, zatrudnianie osób nieprzygotowanych do pracy w szpitalach – to pojawiające się w niektórych placówkach problemy, przed którymi ostrzega Najwyższa Izba Kontroli w najnowszym raporcie o funkcjonowaniu systemu przeciwdziałania zakażeniom wewnątrzszpitalnym.

Więcej przeczytacie tutaj: http://www.politykazdrowotna.com/31960,nik-o-zakazeniach-w-szpitalach-powazny-problem

 

 

Szczegółowe informacje dotyczące raportu znajdziecie na stronie NIK: https://www.nik.gov.pl/aktualnosci/zakazenia-w-szpitalach-powaznym-problemem.html

 

źródło:
https://www.nik.gov.pl/aktualnosci/zakazenia-w-szpitalach-powaznym-problemem.html

http://www.politykazdrowotna.com/31960,nik-o-zakazeniach-w-szpitalach-powazny-problem

 

 

AUTOR

Sebastian Gawlik

Rok 2015 to wielki przełom w moim życiu. 18 grudnia otrzymałem ostateczny wynik potwierdzający moje wyleczenie. Wirus niewykrywalny - JESTEM ZDROWY! Po niemal 8 latach zmagań, nieudanej terapii dwulekowej, wreszcie udało się osiągnąć cel i pozbyć wirusa z organizmu. Niech ten blog będzie wsparciem dla wszystkich, którzy dopiero zaczynają walczyć o swoje zdrowie i nadzieją, że pełne wyleczenie HCV jest możliwe.

This Campaign has ended. No more pledges can be made.