Przekaż swój 1%!

7

Halo? co u Was? 5 tygodni pracy w domu robi swoje i marzę już o wyjściu z domu trochę dalej niż do najbliższego sklepu. Wczoraj postanowiłem wrócić do biegania…przy zakryciu ust i nosa jest to totalnie niewygodne i na moje oko niezbyt zdrowe. Na szczęście po przeprowadzce mam blisko tereny zielone, więc po chwili w totalnym zakryciu można biegać swobodnie. Dziś chciałem Was zachęcić  do tego, żebyście pamiętali w trakcie rozliczania swoich „pitów” o przekazywaniu swojego 1% na działanie organizacji pozarządowych. Ten 1% często ratuje wiele cennych inicjatyw oraz samych organizacji.  Niestety obecny czas powoduje kolejne problemy z realizacją zadań i obawiam się, że nie wszystkie organizacje działające na rzecz pacjentów przetrwają obecny kryzys. Proszę, abyście swój 1% przekazali na działania Fundacji Urszuli Jaworskiej. Nasz zespół  cały czas pracuje i mam nadzieję, że uda nam się zrealizować wszystkie zaplanowane na ten rok projekty.
Sporo będzie się działo w obszarze HCV, ale nie tylko. Przed nami również pilotaż KOSM  – koordynowana opieka w stwardnieniu rozsianym oraz szkolenia personelu medycznego z ośrodków biorących udział w projekcie.  Przy wypełnianiu swojego zeznania podatkowego wystarczy, że podacie numer KRS: 0000055503 oraz nazwę: Fundacja Urszuli Jaworskiej

AUTOR

Sebastian Gawlik

Rok 2015 to wielki przełom w moim życiu. 18 grudnia otrzymałem ostateczny wynik potwierdzający moje wyleczenie. Wirus niewykrywalny - JESTEM ZDROWY! Po niemal 8 latach zmagań, nieudanej terapii dwulekowej, wreszcie udało się osiągnąć cel i pozbyć wirusa z organizmu. Niech ten blog będzie wsparciem dla wszystkich, którzy dopiero zaczynają walczyć o swoje zdrowie i nadzieją, że pełne wyleczenie HCV jest możliwe.

This Campaign has ended. No more pledges can be made.