Media o HCV

8

Ufffffff…Wreszcie weekend! I to wolny weekend! Mam dwa dni laby i nadrabiania zaległości w ćwiczeniach, mailach, piosenkach itp. Szczerze powiem, że nie sądziłem, że materiał o HCV w TVN zrobi tak duże zamieszanie. Mimo tego, że od emisji minął tydzień to cały czas zgłaszacie się do mnie z prośbą po informacje. Za tropem TVN poszło TVP, a w prasie pojawiło się również sporo artykułów. Na szczęście wszędzie prawidłowe dane i informacje 🙂 Takie newsy to ja lubię 🙂 Poniżej linki do ostatnich doniesień:

http://www.tvn24.pl/jest-skuteczy-lek-na-zoltaczke-typu-c,590331,s.html#autoplay

http://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/jest-skuteczny-lek-na-zoltaczke-typu-c-preparat-refunduje-nfz,590259.html

http://panorama.tvp.pl/22092684/31102015-1800

http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/9054840,przewlekle-wirusowe-zapalenie-watroby-typu-c-400-chorych-czeka-na-leczenie-nowoczesna-terapia,id,t.html?cookie=1

http://www.choroby.senior.pl/78,0,Wirus-HCV-smiertelne-zagrozenie,22747.html

https://www.polskieradio.pl/7/4817/Artykul/1540781,Wirus-HCV-nieprzewidywalne-zagrozenia-i-nowe-terapie

http://www.rynekaptek.pl/farmakologia/skuteczny-lek-na-hcv-jest-ale-nie-dla-wszystkich,10762.html

I jeszcze jedno. Okazuje się, że mimo coraz częściej pojawiających się informacji ludzie nadal mają problem z połapaniem się o co chodzi z tym HCV. Znajomi na facebooku piszą, że widzą moje posty, ale nie do końca zdają sobie sprawę o co chodzi. Postanowiłem przygotować małą ściągę z podstawowymi informacjami. Format idealny na FB lub inne portale. Ściągajcie i udostępniajcie gdzie tylko chcecie.

posterbig

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POBIERZ PLAKAT

Miłego weekendu:)

AUTOR

Sebastian Gawlik

Rok 2015 to wielki przełom w moim życiu. 18 grudnia otrzymałem ostateczny wynik potwierdzający moje wyleczenie. Wirus niewykrywalny - JESTEM ZDROWY! Po niemal 8 latach zmagań, nieudanej terapii dwulekowej, wreszcie udało się osiągnąć cel i pozbyć wirusa z organizmu. Niech ten blog będzie wsparciem dla wszystkich, którzy dopiero zaczynają walczyć o swoje zdrowie i nadzieją, że pełne wyleczenie HCV jest możliwe.

This Campaign has ended. No more pledges can be made.