Ruszają spotkania on-line dla pacjentów z ekspertem!

3
Drodzy!❤️Zgodnie z obietnicą zapraszam na nowy cykl spotkań on-line w ramach naszych „?????́? ? ????? ??̨?????̨”?.
 
?Najważniejszą zmianą jest to, że przez cały cykl 10 spotkań na nasze pytania odpowiadać będzie ?? ???. ?. ???. ?????? ????̨????-????????, prof. Uniwersytetu Jana Kochanowskiego, zastępca kierownika Kliniki Chorób Zakaźnych Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach oraz wiceprezes Polskiego Towarzystwa Hepatologicznego.
?Druga zmiana to ????????? ????, dla osób, które chcą pozostać anonimowe?.
?W naszych spotkaniach będzie też można wziąć udział bezpośrednio przez stronę www – to dla osób, które nie korzystają z FB i YT – ?????? ?? ???? ? ??????? ???????????!??
 
✅Nasze spotkania to doskonała okazja do wymiany swoich doświadczeń oraz uzyskania rzetelnych informacji na temat leczenia i diagnostyki chorób wątroby.
✅Tym razem będziemy spotykać się w różnych dniach i porach, także zachęcam do śledzenia informacji o kolejnych spotkaniach.
✅Jeśli nie możecie wziąć udziału w spotkaniu napiszcie interesujące Was pytania w komentarzu lub wiadomości prywatnej, a ja zadam je w trakcie transmisji. Każda jest rejestrowana, więc odpowiedź znajdziecie oglądając spotkanie w dogodnym dla Was momencie??
 
Najbliższe spotkanie:? ?? ???????? ???? r. |⏰godz. ??:??
 
Transmisje na:
 
✅Anonimowy czat
✅Przyjazna atmosfera?
✅Bezpłatny udział
 
#Czasnasgoni #czasnasgoni2030 #hcv #hbv #wzw #wzwb #wzwc #panwątroba #wątroba #chorobywątroby #zdrowawątroba #chorobyzakaźne #pacjent #zdrowie #zdrowiepubliczne #hcvtoniewyrok #wiedza #lekarz #medycyna

AUTOR

Sebastian Gawlik

Rok 2015 to wielki przełom w moim życiu. 18 grudnia otrzymałem ostateczny wynik potwierdzający moje wyleczenie. Wirus niewykrywalny - JESTEM ZDROWY! Po niemal 8 latach zmagań, nieudanej terapii dwulekowej, wreszcie udało się osiągnąć cel i pozbyć wirusa z organizmu. Niech ten blog będzie wsparciem dla wszystkich, którzy dopiero zaczynają walczyć o swoje zdrowie i nadzieją, że pełne wyleczenie HCV jest możliwe.

This Campaign has ended. No more pledges can be made.