Mikołajki!

14

Jak się macie? Mam nadzieję, że wszyscy byli grzeczni i dostali worek prezentów od św. Mikołaja 🙂 U mnie był! I znowu będę tył, a potem ćwiczył do upadłego na orbitreku 🙂 Póki co przede mną próby, w środę wyjazd do Mysłowic na badania kontrolne po 3 miesiącach od zakończenia leczenia (trzymajcie kciuki za wyniki), w piątek lecę na kilka dni do Budapesztu, a w przyszłym tygodniu znowu próby, praca itd. Grudzień jest dla mnie wyjątkowo intensywny, ale wszyscy, którzy mnie znają wiedzą, że bardzo to lubię.

Przepraszam! Wszystkich, którzy pisali do mnie maile korzystając z zakładki na stronie głównej „kontakt” za to, że nie otrzymali ode mnie odpowiedzi. Okazuje się, że wszystkie wiadomości z tamtego miejsca trafiały automatycznie do spamu! Spodziewajcie się odpowiedzi w najbliższym czasie. W związku z tym, że jest to nowa strona to cały czas pojawiają się jakieś drobne problemy.
I właśnie…może część z Was zauważyła, że licznik ankiet cofnął się o kilkadziesiąt ankiet. Niestety okazało się, że w momencie przejścia ze starej wersji strony na nową, nowy system zaczął zliczać wszystkie ankiety, nawet takie, gdzie pacjent odpowiedział tylko na jedno pytanie i zrezygnował z dalszego wypełniania. Sprawa została już naprawiona i mam nadzieję, że nie będzie już podobnych problemów. Niestety w związku z tym nie uda nam się osiągnąć targetu na ten rok 🙁 Mam nadzieję, że szybko to nadrobimy! Obecnie mamy 873 ankiety.

ankblog

 

 

Pamiętacie jak pisałem o szpitalu w Słupsku, który na czas nie złożył dokumentów do NFZ w sprawie konkursu na leczenie HCV bezinterferonowo? Być może uda się rozwiązać ten problem! Sprawa jest rozwojowa, a więcej znajdziecie tutaj: http://www.gp24.pl/wiadomosci/slupsk/art/9147440,leki-na-wzw-c-hanna-zychcison-to-nie-powinno-sie-zdarzyc,id,t.html

 

 

AUTOR

Sebastian Gawlik

Rok 2015 to wielki przełom w moim życiu. 18 grudnia otrzymałem ostateczny wynik potwierdzający moje wyleczenie. Wirus niewykrywalny - JESTEM ZDROWY! Po niemal 8 latach zmagań, nieudanej terapii dwulekowej, wreszcie udało się osiągnąć cel i pozbyć wirusa z organizmu. Niech ten blog będzie wsparciem dla wszystkich, którzy dopiero zaczynają walczyć o swoje zdrowie i nadzieją, że pełne wyleczenie HCV jest możliwe.

This Campaign has ended. No more pledges can be made.