ZDROWY! ZDROWY! ZDROWY!

18

minus

Kochani! To już oficjalna informacja: JESTEM ZDROWY! Dzwoniłem właśnie do Mysłowic i wynik  z 16 grudnia brzmi: „niewykrywalny”! Jestem bardzo wzruszony i bardzo szczęśliwy. Po kilku latach walki udało się wreszcie pogonić dzikiego lokatora! Mam w sobie tyle emocji, że nie potrafię skupić się na pracy i mam ochotę biegać i krzyczeć: ZDROWY, ZDROWY, ZDROWY!

Życzę każdemu takiej chwili, takiej informacji i takiej opieki jaką otrzymałem w ID Clinic w Mysłowicach. Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie, za dobre rady, ciepłe słowa i maile dodające otuchy. Dzięki Wam było mi lepiej w trudnych chwilach i w momentach zwątpienia. Blog stał się bowiem również idealną terapią dla mnie 🙂 Co dalej? Dla tych, którzy nie są na bieżąco przypomnę, że biorę udział w badaniu klinicznym firmy Abbvie.  Całe badanie potrwa około 5 lat, jednak samo leczenie trwało tylko 3 miesiące. W badaniu bierze udział 1000 pacjentów z włóknieniem F0 i F1 oraz około 400 pacjentów z włóknieniem F4. Badanie prowadzone jest w  około 200 ośrodkach na całym świecie. Badanie ma na celu zebranie informacji jak wyglądają długoterminowe rezultaty leczenia, stąd tak długi czas badania.

 

Przede mną jeszcze kilka lat podróży do Mysłowic, ale bardzo się z tego cieszę, bo wiem, że jestem w dobrych rękach 🙂 Blog wchodzi w nowy etap! Przede mną nowe projekty, pomysły i mam nadzieję dalsza rozbudowa. Mam nadzieję, że nadal będziecie odwiedzać to miejsce tak chętnie jak do tej pory. Zależy mi na Waszych opiniach, komentarzach dotyczących Waszych doświadczeń z personelem medycznym. Zachęcam do wypełniania anonimowej ankiety!

 

 

 

AUTOR

Sebastian Gawlik

Rok 2015 to wielki przełom w moim życiu. 18 grudnia otrzymałem ostateczny wynik potwierdzający moje wyleczenie. Wirus niewykrywalny - JESTEM ZDROWY! Po niemal 8 latach zmagań, nieudanej terapii dwulekowej, wreszcie udało się osiągnąć cel i pozbyć wirusa z organizmu. Niech ten blog będzie wsparciem dla wszystkich, którzy dopiero zaczynają walczyć o swoje zdrowie i nadzieją, że pełne wyleczenie HCV jest możliwe.

This Campaign has ended. No more pledges can be made.